طبقه بندی محصولات PULMOS

شرکت پولموس PULMOS یکی از ده تولید کننده برتر تولید کننده قفل های دیجیتال در چین است. خط تولید این کارخانه سالانه ده ها مدل از محصولات مختلف به سبد محصولات خود اضافه می کند.ثبت اختراع های متعدد و جایزه طراحی از این شرکت این شرکت خلاق شکل داده است. تنوع محصولات خانگی و هتلی این کارخانه تولیدی دستگیره های هوشمند، تمامی نیازهای شما را در این بخش پوشش خواهد داد. بیایید با هم محصولات مختلف را بررسی کنیم.

دستگیره هوشمند هتلی

ابتدایی ترین سرویس یک هتل، حتی هتل غیر هوشمند دستگیره های کارت هتل است. پولموس PULMOS یکی از بزرگتری تولیدکنندگان قفل دجیتال هتلی است. ویژگی اصلی دستگیره های هتلی امکان ثبت کارت از طریق یک نرم افزار متمرکز و یا حذف دسترسی کارت به اتاق هتل است.  قفل هتلی پولموس PULMOS امکان نصب بر روی تمامی درب های چپ یا راست بازشو را خواهند داشت.

قفل دیجیتال استخر

بحث کنترل مکانیزه تردد در مجموعه های ورزشی بخصوص استخر ها دیگر بخشی است که شرکت پولموس PULMOS محصولی برای آن تولید کرده است. مجموعه های ورزشی مخصوصا استخرها مراکزی هستند که اگر بصورت مکانیزه کنترل شوند سطح رفاه رابرای مراجعین تا سطح چشمگیری افزایش خواهد داد. قفل دیجیتال آفلاین و آنلاین استخری پولموس PULMOS با منبع تغذیه باتری

گاو صندوق هتلی

یکی از چالش هایی که عموما مدیران هتل با آن رو به رو هستند، سرقت اشیا قیمتی یا پول در هتل در زمان اقامت مسافرین است. این چالش باعث شد تا گاو صندوق های دیجیتالی به هتل ها اضافه شوند. گاو صندوق های دیجتالی پولموس PULMOS  این راه ساده برای حل این چالش است. شما می توانید با ورود به بخش محصولات گاو صندوق هتلی تنوع محصولات و ابعاد و ویژگی های آن را بررسی کنید.

مینی بار هتلی

مینی بار یا یخچال مخصوص اتاق هتل یک وسیله مهم از نظر استراتژی هتل داری و مدیریت مصرف انرژی محسوب می شود. حجم و میزان مصرف این مینی بارها عموما بخش عمده ای از برق مصرفی هتل را به خود اختصاص می دهند. مینی بارهای پولموس PULMOS با سایز بندی ویژه و همچنین طراحی خاص برای کاهش مصرف انرژی در کنار سایر محصولات اتوماسیون هتلی در اختیار شماست.